Najmłodszy informatyk w Komputronik

Zgodnie ze statutem Fundacji i procedurą rozpatrywania wniosków, dotyczących wsparcia, wyłoniliśmy pierwszego beneficjenta, któremu postanowiliśmy dać dostęp do innowacyjnych narzędzi wspierających edukację.

18.10 odwiedził nas bardzo zdolny Dawid Bartniczak lat 13, którego zainteresowaniem, a wręcz pasją, jest programowanie oraz budowanie aplikacji na mobile.
Dawid miał okazję zobaczyć, jak działa nasz sklep od strony programistycznej.
Opowiedział naszym informatykom o swoich programach, poznał tajniki pracy project managerów, programistów sklepu internetowego i testerów, oraz odbył wycieczkę do serwerowni.

Dawid uczestniczył także w procesie wdrażania jednej nowej funkcjonalności w sklepie.
Chłopiec zakończył swój dzień w firmie Komputronik z zapałem do dalszego rozwoju i nauki programowania.
Fundacja Komputronik będzie kontynuować wspieranie Dawida poprzez ułatwienie mu dostępu do szkoleń kierunkowych i warsztatów.