Zastanawiałeś się, jak wygląda działalność Fundacji Komputronik? Czym się kierujemy podczas wyboru beneficjentów?  
Przygotowaliśmy dla Ciebie zakładkę, która odpowie na wiele pytań.  

Czy można otrzymać wsparcie w formie darowizny pieniężnej?

W Fundacji Komputronik staramy się wspierać inicjatywy, których głównym celem jest walka z wykluczeniem cyfrowym. Wspieramy poprzez przekazanie sprzętu, który posłuży naszym beneficjentom w realizacji ambitnych planów.  
Jeżeli uważasz, że Twoja inicjatywa jest warta wsparcia, to prosimy o przesłanie wniosku zgodnie z procedurą opisaną pod adresem https://fundacjakomputronik.pl/zloz-wniosek/ 

Czy mają Państwo na zbyciu zużyty sprzęt, który mogliby nam Państwo przekazać? 

Sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie pomóc w Twojej sprawie. Opisz ją dokładnie w mailu o tytule „Przekazanie zużytego sprzętu” i prześlij pod adres [email protected], a z pewnością zapoznamy się z Twoją wiadomością. 

Na jakich zasadach wybierani są beneficjenci Fundacji Komputronik? 

Przy wyborze beneficjentów, którzy otrzymają wsparcie, kierujemy się zgodnością wsparcia ze statutem Fundacji, zakresem wskazanych potrzeb oraz stopniem innowacyjności zgłoszonego projektu lub inicjatywy. Priorytetowo traktujemy wnioski indywidualne, wspierające młodych i uzdolnionych wnioskodawców oraz innowacyjne projekty z pogranicza technologii, edukacji i innowacji. 
Aby poznać bliżej etapy wyłaniania naszych beneficjentów, odwiedź stronę: https://fundacjakomputronik.pl/zloz-wniosek/

Jak mogę złożyć swój wniosek, aby zostać beneficjentem? 

Masz inicjatywę wartą wsparcia? Doskonale! Opisz ją we wniosku, który możesz złożyć z pomocą naszej strony internetowej. Zajrzyj tutaj, aby dowiedzieć się więcej: https://fundacjakomputronik.pl/zloz-wniosek/

Kto może zostać beneficjentem? 

Każdy, kto ma pomysł na działanie! Kwalifikacja otrzymanych wniosków jest dokonywana na podstawie oceny potencjalnego wpływu zgłoszeń na rozwój społeczny i osobisty beneficjentów poszczególnych inicjatyw. Zachęcamy do zgłaszania inspirujących i kreatywnych pomysłów z pogranicza edukacji, technologii i innowacji. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę: https://fundacjakomputronik.pl/zloz-wniosek/

Co jaki czas wyłaniani są nowi beneficjenci? 

Zebranie Zespołu Opiniującego odbywa się cztery razy w roku kalendarzowym. Wnioski zbierane są w systemie kwartalnym. Złożone w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych zgłoszenia, rozpatrywane są w połowie miesiąca każdego następnego kwartału. Wnioskodawcy, których zgłoszenia wybierze Zespół Opiniujący zostaną poinformowani o decyzji przez Przedstawiciela Fundacji. 

Gdzie mogę znaleźć informacje o zbliżających się akcjach i warsztatach? 

Zajrzyj na stronę, aby dowiedzieć się więcej o planowanych przez nas działaniach: https://fundacjakomputronik.pl/category/nasze-dzialania/

Czy zostaniecie partnerem mojego wydarzenia? 

Cieszymy się, że chcesz z nami współpracować! Prosimy opisz swoją propozycję i prześlij nam ją pod adresem [email protected]. W tytule wiadomości wpisując „Patronaty i partnerstwa”. W przypadku zainteresowania z pewnością wrócimy do Ciebie z odpowiedzią! 

Jaka jest maksymalna kwota wsparcia? W jaki sposób oceniacie wnioski? 

Nie mamy określonej kwoty minimalnej ani maksymalnej w przypadku składanych wniosków. Zależy nam przede wszystkim na wsparciu projektów, które przyczyniają się do walki z wykluczeniem cyfrowym, co stanowi główne kryterium opiniowania wniosków. Przypominamy, że Fundacja Komputronik wspiera poprzez przekazanie sprzętu.