Edukacja i inspiracja

Fundacja Komputronik, dzięki ścisłej współpracy z podmiotem założycielskim firmą Komputronik S.A., zapewnia swoim podopiecznym:

możliwość korzystania z bogatych zasobów wiedzy specjalistycznej,

dostęp do szkoleń, warsztatów czy udział w innowacyjnych projektach,

wsparcie merytoryczne ekspertów.

Fundacja Komputronik chce zaszczepiać w swoich podopiecznych ideę samorozwoju i wskazywać właściwy kierunek działań, dopasowany do bieżących wymagań i indywidualnych predyspozycji. Poprzez poszerzanie dostępu do nauki, inspirowanie, inwestycję w szeroko pojętą edukację, oświatę i wychowanie zaangażowanych podopiecznych chce promować innowacyjność, wdrażać nowe rozwiązania technologiczne w praktyce gospodarczej i rozpowszechniać przedsiębiorcze postawy.

JUŻ NIEBAWEM na naszych stronach poruszymy szereg ważnych i aktualnych zagadnień.

• Bezpieczny e-commerce: jak bezpiecznie korzystać z transakcji elektronicznych.
  • Bezpieczne relacje w sieci: jak unikać zagrożeń podczas nawiązywania wirtualnych znajomości.
  • Jak zostać profesjonalnym graczem. My wiemy jak! Od lat rozwijamy się w świecie gamingowym wraz z Komputronik Gaming.
  • Świadome, nowoczesne technologie: jak we właściwy sposób korzystać z nowoczesnych technologii i jak edukować dzieci w kwestii bezpieczeństwa w Internecie.